Červenec 2009

Ivy Walker layout

25. července 2009 v 12:30 | Clarett |  Layouty
Tak vidíte - odhodlala jsem se vyrobit nový design. Líbí se vám? Já jsem spokojená :-) Zvlášť barvy a květinový font se hodí...:) Asi nevíte, kdo je ta dívka. Jmenuje se Ivy Walkerová a objevila se v hororu Vesnice (skvělý film!). Herečka - Bryce Dallas Howard jinak hrála například v Terminátorovi, což jí proslavilo. No, osobně si myslím, že tu tenhle design vydrží dlouho.
Mějte se krásně! ;o)
P.S.
Viděla jsem HP 6!!!!! :o)

Blessed - screenaps

20. července 2009 v 10:45 | Clarett |  Ostatní
Nový film, ve kterém hraje Miranda Otto a fotky. O tomto snímku, který byl nazván Blessed (Požehnaný/ní/ná apod) toho zatím moc nevím, ale každopádně se objevily nafocené scény. A to zde:
Mirandě to tam sluší. Jako vždy. x) Jinak jsem zpátky z "dovolené" o něco dříve, protože zítra jedeme na Harryho Pottera 6 do Prahy (!!! XD) a museli jsme něco zařídit. Už jsem na ten film nesmírně zvědavá....Doufám, že to bude dobré. Teď to promítají skoro ve všech kinech po celé ČR! Vždycky od 16. do 22. My jedeme 21. XD Jinak trailer je skvělý. Výborná hudba. ^^
Tak si užijte prohlížení fotek (není to moc kvalitní, jelikož je to nasnímané z traileru), ale Miranda tam je. Snad později dodám nějaké obrázky z Good (Viggo Mortensen) a The Road.
Clarett

Zas týden offline :-)

15. července 2009 v 14:50 | Clarett |  Já Clarett
Co by se tak dalo od prázdnin očekávat, že?
Prostě jedu za kamarádkou na chatu. Uáááá! Už se těším xD Užijte si to tady beze mě, ale přednastavovat články nebudu. Už jsem si sbalila všechno potřebné: Pána prstenů, mp3, angličtinu, plno sešitů, tužky, do mobilu stáhla The End of All Things a obrázky kamarádů: Ynka, LotRS, Claudia (Estella) a PG x))) Jsem tedy sbalená XD Tak za tejden ve čtvrtek!
Bude se mi stýskat :-) Jo, mimochodem, ta nová služba blogu je super: Hned na hlavní stránce vidíte, kdo přidal články atd XD

Výhra!!! :)

12. července 2009 v 21:17 | Clarett |  Já Clarett
Tak jsem po deseti dnech prázdnin u babičky zpátky :-) A jednou ze skvělých zpráv posledních dní je, že jsme u Janiss obdrželi PRVNÍ MÍSTO! Je to skvělé, protože jsme ukázali, že i celkově neznámý blog se dovede porvar o výhru mezi těmi nejslavnějšími z blogů jako je stránka Giny Grint nebo Sammy. A Emíliana si cenu zasloužila, protože neznám krásnější hlas, než je ten její ~^
Takže chci moc poděkovat za nádherné čtyři diplomy, které jsme dostali! Zde jsou:
Prosím o hlasy (znovu x))!!!

3. července 2009 v 18:29 | Clarett |  Já Clarett
Já vím, otravuju, ale teď je to rozhodující! Nesmíme prohrát! Prosím! ;o) Musíme všem dokázat, že Emilíana je nejlepší, nejsympatičtější, nejehzčí a nejnadanější ze všech!! Takže znovu vás všechny prosím o hlasy do posledního, třetího kola ZDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak si užívejte prázdniny a jejich slunné dny a deštivé večery x)
C.

Už je to rok...

3. července 2009 v 12:26 | Clarett |  Web
Na mém prázdninovém pobytu u babičky jsem si našla chvilku na napsání tohoto důležitého článku. Dnes totiž slavíme (ano, my všichni a ne jen blog ;o)) výročí blogu. Přesně před jedním rokem byl založen a k tomuto skvělému nápadu mě přiměla má sestřenka Fribdy, která už bohužel s blogařením zkoncovala...x( I tak bych jí však chtěla poděkovat! Bez ní by nevznikla tato stránka, nikdy bych nemohla jet na Symfonii a hlavně bych nikdy nepoznala vás všechny - mé skvělé přátele! x)
3.7.2008, když jsem poprvé měnila barvu písma, šablonu a marně se pokoušela nastavit záhlaví jsem ještě vůbec netušila, o čem tady budu psát. Stránka byla okrášlená pouze jedním krátkým a velice stručným článkem. Její vzhled byl doopravdy nepěkný. Obrázek Irska v záhlaví byl nakřivo a smutně shlížel na směsici zmatených barev menu, prakticky nečitelného písma a nedodělaných rubrik. To je on. ;)Mým prvním návštěvníkem byla samozřejmě Fribdy a pak jakýsi "dealer" jehož první komentář nebyl zrovna lichotivý. ;o) Můj blog vystřídal mnoho designů, ale netrvalo dlouho a já se definitivně rozhodla pro náplň této stránky. Pán prstenů a Tolkien jí konečně vdechli život. A pak se to stalo. Potkala jsem vás! Vás - mé nejdažší SB a nadšené fanoušky člověka, kterého tolik obdivuji! :o) A nejenom jeho - Cathy mě seznámila s krásou Anny Popplewell, Lilliana v posledních dnech se šarmem Evangeline Lilly a všichni se svými zájmy a radostmi celého toho roku. Ani nevíte, jak jsem byla šťastná, když jsem dostala svůj první diplom nebo přání k Vánocům! Všichni jste mi jednou tak krásně popřáli k narozeninám, že jsem si snad nic víc nemohla přát :-) A za to vám moc děkuji.
Už teď osoně znám mnohé z vás - Ynku a její sestřičku, Lauru, Halfirien a samozřejmě mé přátele a kamarády jako je Caddy, Iness, Cheeseruch nebo Mlejkom.
Takže vám všem chci moc poděkovat za všechny ty komentáře a návštěvy, bez kterých by tento blog nevydržel ani měsíc. A tak doufám, že tu zůstane ještě po mnoho dalších let ;)
Vaše
Clarett