Únor 2012

Víte...

17. února 2012 v 20:53 | Clarett
...inu mně se tak těžko píše! Na články o knížkách vůbec nemám čas, myšlenky a vposledu ani ty knížky. :-) A to už jsem jednou psala. A měla bych si, opravdu měla, sehnat Dekameron.
Jaké jste měli vysvědčení? Prázdniny (kdysi dávno)? Začátek nového pololetí? Chodíte do lesa? Sněží u vás? Dostali jste dneska taky něžný květináček se zvonečky? :-)

Jsem docela spokojená gymnazistka, nadšeně kupuju plesáčky a čtu si hlášky profesorů a v pátek odpoledne si na pánvi osmažím rajčata se slaninou a fazolema a pustím si historické třičtvrtěhodinovky Hercula Poirota. :-) A na stole mi voní ty zvonečky.

Představte si, měla jsem autorské čtení. Tuhle středu večer, v krásné restauraci pod divadlem spolu s dalšími asi šesti (?) studenty gymnázia XYZ. Bylo to kouzelné a mám radost, ačkoli nerada mluvím do mikrofonu a číst pět stránek A4 textu je docela o hlas, zvlášť když člověk zas něco přechází. Ale radost jsem stejně měla. Z milých duší, co se přišly podívat, z těch, co četly/i se mnou... :-) Děkuju! A především Tobě, kdo nade mnou bdíš a staráš se úzkostlivě, že jenom čumím.