Září 2012

Anglie

30. září 2012 v 13:05 | Clarett
Jo a tak jsem vlastně byla v Anglii... pět dní. A protože vyprávění by bylo strašlivě dlouhý, tak vám ukážu taky akorát fotky a budete-li mít konkrétní dotazy, mileráda je zodpovím:)
HRAD LEEDS

koníček

30. září 2012 v 12:54 | Clarett
aneb jak jsem dostala novej foťák:) Tohle je část stařičkýho ramínka na šaty, co máme doma - a mám ho tak hrozně ráda, že jsem mu prostě tuhle poctu udělit musela. i když to chudák zvířátko nemá pár nohou...:)
jo a ještě kvítky co jsem dostala k narozkám...

The Hobbit

22. září 2012 v 19:25 | Clarett
Nemohla jsem si pomoct: zkrátka a dobře, jak jistě všichni dobře víte, asi dva tři dny zpátky vyšel nejnovější a nejaktuálnější trailer na Hobita - sice moc nechápu, jestli je to teda na tu druhou část nebo na první a druhou dohromady nebo na všechny tři, ale zkrátka trailer to JE, tak si ho užijte.:) (oficielní verze, která na konci prvního dne měla už blízko k milionu shlédnutí, teď byla z nějakého důvodu stažená a nejde pustit ani na hobitích stránkách, ale tohle video je to samé, jenom má míň shlédnutí:)))

No a kromě traileru... je tu taky první plakát! achich, ani jsem nevěřila, že se toho kdy dožiju. Bilbo jak vyšitej, co? Tenhle film... prostě nemůže dopadnout špatně. Když tam hraje tenhle člověk, tak to není možný.


I.

14. září 2012 v 21:19 | Clarett
Hm. Už mám vážné problémy to tu udržovat, ale moc mě to nemrzí. Léto už pomalu končí, tak jsem se sem přišla zase podívat - lépe řečeno dívám se sem dost často, ale z náhlého popudu jsem si řekla, že taky něco napíšu:)

Krom toho jsem tady trochu vymalovala a je tu trochu narnijsky, i když to nebyl záměr. Mám tyhle ilustrace hrozně ráda - ta Pauline Baynesová ilustrovala dokonce i dost z Tolkiena, ale moc se o tom neví. On si přecejenom ty obrázky maloval spíš sám:). Umřela před čtyřmi roky. Někdy se podívejte, jak vypadala - občas si ji jen tak prohlížím a říkám si, jak perfektně se hodila k tomu, co tvořila. Všechny její obrázky jsou nesmírně, až úzkostlivě jemné, ale přece jsou ty tahy čisté a pevné. (Každopádně uměla nakreslit nejkrásnější tančící víly jaké jsem kdy viděla.) A ona sama - ačkoli už bělovlasá babička - vypadala přesně tak. Taková vílí babička.
:)

Něco s tímhle blogem musím udělat. Nechci se tu moc vykecávat, z toho už jsem asi nějak... vyrostla. Už mi to nejde ani se o to nechci křečovitě snažit.

Berte to tu jako domeček - buďte tu jako doma. Trochu vám to tu zařídím nějakými pěknými věcmi, ať je tu trochu útulno, vracejte se dle libosti a tak. A hlavně nepřestávjte psát vy, já vás taky nepřestávám číst! (to je důrazná výzva především Lúthien a Evče, bez vás už bych to tady mohla normálně zabalit:))) -- Verunko, já vím, jak málo máš času a prostoru, ale Tebe aspoň vidím. :))